KONTAKTY

Historické Hotely Slovenska
Prístavná 11
921 01 Piešťany
tel: +421 948 039 080
napíšte nám

Kde využiť
Našu darčekovú poukážku môžete využiť v týchto hoteloch:Zuckmann villa darčeková poukážkaZUCKMANN VILLA ***
Piešťany

Miesto, kde na vás dýchne história v kombinácii s príjemnou atmosférou a top kvalitou ponúkaných produktov. To je Zuckmann Villa v Piešťanoch!
Grandhotel Praha darčeková poukážkaGrandhotel Praha ****
Tatranská Lomnica

Grandhotel Praha situovaný v centre Tatranskej Lomnice na úpätí Lomnického štítu. Secesný hotel postavený v roku 1905 do dnešnej doby stelesňuje noblesnú legendu tatranských hotelov.
Castel darčeková poukážkaCastel Pension a Restaurant ***
Mierovo

Castel – Vaša oáza pokoja a harmónie neďaleko Bratislavy
Boutiquehotel Hviezdoslav darčeková poukážkaBoutiquehotel Hviezdoslav ****
Kežmarok

Malý hotel s veľkým srdcom na úpätí najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier. Hotel je situovaný v srdci mestskej pamiatkovej rezervácie a ponúka komfort, kvalitnú gastronómiu, príjemnú atmosféru, srdečný personál a dokonalý relax.
Grandhotel Smokovec darčeková poukážkaGrandhotel Starý Smokovec ****
Starý Smokovec

Štvorhviezdičkový klenot v nádhernom secesnom štýle s viac ako 100-ročnou históriou s ideálnou polohou v srdci Starého Smokovca a zo svojich mimoriadne priestranných izieb ponúka tie najúžasnejšie výhľady.
Hotel Château Béla darčeková poukážkaHotel Château Béla *****
Belá

Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla, nachádzajúci sa v čarovnom prostredí malebnej dedinky na južnom Slovensku, predstavuje miesto, kde sa stretáva luxus a tradícia.
Hotel Gino Park Palace darčeková poukážkaHotel Gino Park Palace ****
Považská Bystrica - Orlové

Hotel Gino Park Palace**** sídli v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612 a nachádza sa v Považskej Bystrici, v miestnej časti Orlové.
Hotel Národný Dom darčeková poukážkaHotel Národný Dom ***
Banská Bystrica

Hotel Národný dom, business class hotel, je jediný hotel v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza priamo v historickom centre mesta, hneď vedľa Štátnej opery, je národnou kultúrnou pamiatkou.
Hotel Villa Nečas darčeková poukážkaHotel Villa Nečas ****
Žilina

Villa Nečas ponúka svojim hosťom štýlové ubytovanie, posedenie vo výbornej reštaurácii, elegantné salóniky, dobovú klenbovú vinotéku s výberom najlepších slovenských a svetových vín a letnú terasu s krásnym výhľadom na kopce Malej Fatry.
Kaštieľ Mojmírovce darčeková poukážkaKaštieľ Mojmírovce ***
Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce*** sa nachádza v obci Mojmírovce a je situovaný v barokovo-klasicistickom kaštieli z 18. storočia.
Kaštieľ Péchy, Lovecký dom & park darčeková poukážkaKaštieľ Péchy, Lovecký dom & park ***
Hermanovce

„Toskánsko Východu“ - Vidiecká rezidencia. Kaštieľ Péchy a jeho Lovecký Dom, stojaci uprostred nádherného trojhektárového anglického parku, je rodinné sídlo na východe Slovenska, ktoré po celé stáročia patrilo rodine Péchy.
Kaštieľ Mošovce, Park Hotel darčeková poukážkaKaštieľ Mošovce, Park Hotel ***
Mošovce

Elegantné priestory, dokonalá gastronómia a odkaz slávneho šľachtického rodu Révayovcov, to je Kaštieľ Mošovce, Park Hotel ***. Spolu s priľahlým anglickým parkom predstavuje ideálne miesto pre vašu svadbu alebo firemný event.
Hotel Elizabeth darčeková poukážkaHotel Elizabeth ****
Trenčín

Historický novozrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel v Trenčíne.
Hotel Mikulášska chata Jasná darčeková poukážkaHotel Mikulášska chata Jasná ***
Jasná

Jediný horský hotel s klasickou tatranskou architektúrou v Jasnej, Demänovská Dolina. Rodinná atmosféra horskej chaty, kvalitné služby hotela v nádhernej prírode Nízkych Tatier priamo pri Vrbickom plese.
Hotel Most Slávy darčeková poukážkaHotel Most Slávy ***
Trenčianske Teplice

Štýlový, kvalitne vybavený hotel, ktorý svojou atmosférou vytvára príjemné prostredie a rodinnú atmosféru. Vhodný je nielen na ubytovanie, pobyty a relax, ale tiež konferencie, firemné a rodinné oslavy.
Château Gbeľany darčeková poukážkaChâteau Gbeľany ****
Gbeľany

Miesto, ktorého história siaha do polovice 18. storočia. Pôvab, elegancia a splnené želania charakterizujú nadštandardné služby hotela CHÂTEAU GBEĽANY situovaného v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku.

YTU3Mj